کفپوش اپوکسی
General Discussions

به نقل از شرکت فراز اندیشان راستین اصطلاح کفپوش اپوکسی که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است از رزین های اپوکسی با عملکرد مختلف و کاربردی تشکیل شده است، کفپوش اپوکسی یا کفپوش بدون درز نوعی از کفپوش‌های مدرن بوده که به صورت یک مایع یکپارچه و با ضخامت ۰/۵ تا ۵ میلیمتر بر روی کف‌های بتنی (سیمانی)، سنگی، فلزی و موزائیکی قابل اجرا می‌باشد. این محصول در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف یافت می‌شود و از زیبایی و کیفیت بالایی برخوردار است و همواره طرفداران آن در محیط‌های صنعتی مسکونی روز افزون است اولین ویژگی کفپوش اپوکسی حفاظت آن از سطح زیر خود در برابر سایش و فرسایش است. این ماده یک سطح تمیز، یکدست و بدون درز ارائه می‌دهد. جالب است بدانید اپوکسی هرگز گرد و غباری از خود ایجاد نمی‌کند
در ایران از کفپوش اپوکسی بیشتر در زمینه اجرای تزئینات داخلی، بخش‌های صنعتی و ساختمانی و کف سازی استفاده می‌شود که بهترین نوع آن را شرکت فراز اندیشان نوین ارائه میدهد. به‌طورکلی کفپوش‌های اپوکسی به چند نوع تقسیم می‌شود که در ادامه به مهمترین آن‌ها اشاره شده است و در زمینه‌های دیگر مانند دارو سازی - نفت گاز و پتروشیمی - صنایع آب فاضلاب - صنعت مواد شوینده - انبارداری - صنایع خودرو سازی - تولید قطعات کامپیوتر و آی تی - صنایع حمل و نقل ریلی - کارخانه‌های مواد شیمیایی و رنگزری - بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی - سالن‌های ورزشی - پارکینگ‌ها - تولید مواد غذایی - صنایع تولید مواد آرایشی - صنایع بسته بندی - تصفیه آب و تصفیه خانه‌ها - اتاقهای ابزار دقیق - اتاق‌های سرور - صنایع فولاد نیز کاربرد فراوانی دارد.

به نقل از شرکت فراز اندیشان راستین اصطلاح کفپوش اپوکسی که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است از رزین های اپوکسی با عملکرد مختلف و کاربردی تشکیل شده است، کفپوش اپوکسی یا کفپوش بدون درز نوعی از کفپوش‌های مدرن بوده که به صورت یک مایع یکپارچه و با ضخامت ۰/۵ تا ۵ میلیمتر بر روی کف‌های بتنی (سیمانی)، سنگی، فلزی و موزائیکی قابل اجرا می‌باشد. این محصول در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف یافت می‌شود و از زیبایی و کیفیت بالایی برخوردار است و همواره طرفداران آن در محیط‌های صنعتی مسکونی روز افزون است اولین ویژگی کفپوش اپوکسی حفاظت آن از سطح زیر خود در برابر سایش و فرسایش است. این ماده یک سطح تمیز، یکدست و بدون درز ارائه می‌دهد. جالب است بدانید اپوکسی هرگز گرد و غباری از خود ایجاد نمی‌کند در ایران از [کفپوش اپوکسی](https://farcoholding.com/%DA%A9%D9%81%D9%BE%D9%88%D8%B4-%D8%A7%D9%BE%D9%88%DA%A9%D8%B3%DB%8C) بیشتر در زمینه اجرای تزئینات داخلی، بخش‌های صنعتی و ساختمانی و کف سازی استفاده می‌شود که بهترین نوع آن را شرکت فراز اندیشان نوین ارائه میدهد. به‌طورکلی کفپوش‌های اپوکسی به چند نوع تقسیم می‌شود که در ادامه به مهمترین آن‌ها اشاره شده است و در زمینه‌های دیگر مانند دارو سازی - نفت گاز و پتروشیمی - صنایع آب فاضلاب - صنعت مواد شوینده - انبارداری - صنایع خودرو سازی - تولید قطعات کامپیوتر و آی تی - صنایع حمل و نقل ریلی - کارخانه‌های مواد شیمیایی و رنگزری - بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی - سالن‌های ورزشی - پارکینگ‌ها - تولید مواد غذایی - صنایع تولید مواد آرایشی - صنایع بسته بندی - تصفیه آب و تصفیه خانه‌ها - اتاقهای ابزار دقیق - اتاق‌های سرور - صنایع فولاد نیز کاربرد فراوانی دارد.
19
0
1
live preview
enter atleast 10 characters
WARNING: You mentioned %MENTIONS%, but they cannot see this message and will not be notified
Saving...
Saved
With selected deselect posts show selected posts
All posts under this topic will be deleted ?
Pending draft ... Click to resume editing
Discard draft